🔸 Τύπος τουρνουά – Round Robin Season

🔵 ΟΔΗΓΙΕΣ – MATCHDAY
Επικοινωνία: Οι Manager επικοινωνούν στο Chat του αγώνα στο Battlefy .

🔹 Για την κατοχύρωση του σκόρ οι Managers οφείλουν να πατήσουν Report score στο Βattlefy και να ανεβάσουν φωτογραφία που δείχνει τους σκόρερ και τις Assists.
🔹 Αν περάσουν 10 λεπτά και ο αντίπαλος δεν απαντάει γράψτε 3-0 στο σκορ και πατήστε Report issue για να το αναφέρετε.
🔹 Για οποιαδήποτε ένσταση στον αγώνα πατήστε Report Issue στο Chat του αγώνα και ενημερώστε τον Admin.

ΚΑΝΟΝΕΣ ΑΓΩΝΑ

🔸 Το Any είναι υποχρεωτικό.
🔸 Το Minimum παικτών στην ομάδα για έναρξη αγώνα είναι 5 παίκτες.
🔸 Επιτρεπονται οι ξένοι παίκτες αρκει ο Manager να είχει Ελληνική καταγωγή.
🔸 Σε περίπτωση αποσύνδεσης ΠΡΙΝ το ημίχρονο γίνεται επανέναρξη και προστίθενται στο τελικό αποτέλεσμα τα Γκολ.
🔸 Σε περίπτωση αποσύνδεσης ΜΕΤΑ το ημίχρονο γίνεται επανέναρξη για ΕΝΑ ημίχρονο και προστίθενται στο τελικό αποτέλεσμα τα Γκολ.
🔸 Σε περίπτωση πολλών αποσυνδέσεων είτε LAG του παιχνιδιού οι GM οφείλουν να στείλουν αποδεικτικά βίντεο και την κατάσταση της σύνδεσης τους.

🔹 Για ένσταση πατήστε Report Issue στο Chat του αγώνα και ενημερώστε τον Admin.

*Τις τελικές απόφάσεις τις ανακοινώνουν οι Admins μετά τον έλεγχο των αποδεικτικών στοιχείων.